Irodavezető asszisztens [Hungary]

A Renewal-Hungary kft. egy több, mint 10 éves múltra visszatekintő, vízkezeléssel és vízszűréssel, valamint környezetünk regenerálásával foglalkozó magyar tulajdonú cég, amely egyedülálló szemlélettel rendelkezik.

Irodavezető asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfelekkel és partnereinkkel való kapcsolattartás Napi levelezések lebonyolítása Bejövő- és kimenő számlák ellenőrzése Statisztikai kimutatások készítése Postai küldemények kezelése Irodai beszerzések lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

A munkakörhöz tartozó elvárásaink: - elsősorban szegedi lakhely - tökéletesen önálló munkavégzés - megbízható, precíz és felelősségteljes hozzállás - kreatív személyiség - jó problémamegoldó képesség - hajlandóság a tanulásra és fejlődésre - jó kommunikációs készség - excel tábla használatának ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent: - irodai adminisztrációs feladatokban való jártasság - gépírás tudás - idegennyelv gyakorlati tudása - B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Cégünk stabil, megbízható és biztonságos munkahelyet kínál; a munkavégzés hétköznap, 8-16 óra között zajlik, így előre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatsz. Kollégáinknak módot és lehetőséget biztosítunk arra, hogy tanuljanak, ezzel támogatva fejlődésüket. Irodánk légköre családias és kellemes, arra törekszünk, hogy mindenben támogathassuk egymást az élet több területén is. A növekvő tendenciájú bérezés mellett, korrekt vezetői hozzállással találkozhatsz nálunk. Elvárásunk továbbá, hogy leendő munkatársunk a mindennapi feladatok ellátása mellett arra törekedjen, hogy ügyfeleink kiszolgálása minél magasabb minőségben történjen és hatékonyságában is a legjobb legyen.

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال